Kawhi Leonard přichází z lavičky proti Los Angeles Clippers přes Lakers

LOS ANGELES — Po vynechání celé minulé sezóny se Kawhi Leonard rozhodl chvíli počkat, než se vrátí do Los Angeles Clippers, což z něj udělalo velmi očekávaného hráče.
Leonard, který se připojil k týmu poprvé, se rozhodl začít a doufat, že využije maximum z jeho omezeného hracího času. Nakonec skončil, když Clippers znovu porazil Los Angeles Lakers. Leonard získal 14 bodů, včetně 21-stopového svetru s 52,3 sekundy zbývajících, při vítězství 103-97 v aréně Crypto.com.
Clippers porazili své soupeře v lajně poosmé v řadě, přestože hráči jejich týmu nastoupili do hry až v 6:25 druhé čtvrtiny a hráli tři minuty, celkem 21 minut.
"Už je to dlouho," řekl Leonard o svém očekávání hry. "Ale loni jsem čekal 82 zápasů, takže jsem nečekal, že 15 minut bude tak dlouhých."
V 1. hře, po přetržení pravého předního zkříženého vazu ve 4. zápase druhého kola proti Utah Jazz 14. června 2021, je Leonard poprvé od hraní za San Antonio Spurs v listopadu 2013 na lavičce.
Leonard řekl, že se rozhodl nezahájit play-off po kontrole dat a spuštění simulací v praxi. Chtějí maximalizovat jeho návratové minuty, dostat ho na podlahu a dokončit hru v nejvyšších skórovacích fázích.
"Když jsem začínal, seděl jsem 35 minut v reálném čase," řekl Leonard o zahájení a stále schopnosti dokončit hru. “It is too long. Takže si myslím, že je to nejlepší scénář. Ale uvidíme, jak to jde. “
Leonard se konečně vrátil na kurt a neztrácel čas. Své první dvě rány pohřbil, obě ze střední vzdálenosti, kde si často rád zahraje.
„První [Leonard] se odrazil, šel od pobřeží k pobřeží a narazil na svůj malý patent,“ řekl 15letý John Wall ve své první hře od 23. dubna 2021. Hodil 7 ze 7 a získal 15 bodů za 24 minut. . "Pro něj je to všechno o rytmu a rytmu."
„Je jako stroj, pracuje na svých věcech, drží se toho, co chce dělat. A bere to v podstatě jako trénink. Zdá se, že před sebou nikoho nevidí. Je to všechno o něm. zmizení nebo střelba."
Leonardovy trojky nemají rytmus a on je 1 na 4 z pole. Ale udělal několik klíčových tahů, na konci čtvrté čtvrtiny byl napaden LeBronem Jamesem a trefil skokana, kterému zbývala méně než minuta poté, co Lakers ve druhém poločase uzavřeli 15bodový náskok. bodový buffer.
"Už jsem to dělal," řekl Leonard, když sestoupil z lavice. "Tak jsem začal svou kariéru." Zde je návod, jak jsem k tomu přistupoval psychicky. Choval jsem se, jako bych měl problémy, a jakmile jsem podepsal smlouvu ve druhé čtvrtině, byl čas hrát basketbal.
Leonard připustil, že tento víkend možná nebude hrát alespoň jeden ze zápasů v Sacramentu a doma proti Phoenixu.
"Musíte hrát minutu po minutě postupně, abyste posílili přední zkřížený vaz," řekl Leonard. „Jakmile začnete hrát první 38minutovou hru, může to snadno zeslábnout, ale poslouchám doktora.
Pokud jde o to, jak dlouho plánuje hrát na lavičce, Leonard řekl, že možná bude muset navýšit své minuty na přibližně 34,1 minut, kterých měl průměr v sezóně 2020-21.
"Všechno je to o tom, jak moje koleno reaguje," řekl Leonard. „Uvidíme, jak to půjde zítra, a pak se postupem času vylepším a začnu přidávat další minuty a jakmile budu připraven hrát 35 minut – myslím, že jsem hrál 33 minut, když jsem zdravý – to je asi časem uvidíš, jak začnu."

Čas odeslání: List-03-2022