Prohra Clippers se Suns zpochybňuje naděje na mistrovství NBA

Kawhi Leonard a Paul George se přiblížili do středu pole před nedělním večerním startem v aréně Crypto.com, jeden oddaný, druhý se chystá promluvit. Hvězdy Clippers byly požádány, aby promluvily k publiku před prvním zápasem týmu, a George byl stručný, když Leonard přikývl.
Jak bylo vidět po celou neděli, Clippers se snažili držet krok s Phoenixem ve své prohře 112:95 a ve 2. hře museli Clippers odpovědět na několik otázek, než snili o mistrovství.
Přestože Reggie Jackson nastoupil ke svému třetímu zápasu v řadě, John Wall zahájil třetí čtvrtinu startovním místem a Wall Jacksona v minutách téměř vyrovnal.
Paul George skončil se 40 body bez Kawhiho Leonarda a Johna Walla a Clippers oddálili svůj pozdní vrchol vítězstvím nad Sacramento Kings.
Jak Clippers vyrovnávají používání svého startovního centra Ivica Zubace s frekvencí jeho nahrazování menším týmem? Pomocí tradičních velkých puků v průběhu hry Phoenix přiškrtil Clippers při doskocích v prvním poločase, aby se dostali do 20bodového vedení, přičemž jejich startér Deandre Ayton jednou úspěšně sebral míč Jacksonovi.
Snad nejdůležitější je, je to příklad rychlé únavy, nebo Clippers nedbají mimosezónních pokynů trenéra Tyrona Liu, že přes všechen svůj talent ze sebe nevydají maximum, pokud do toho nedají všechno?
"Nemůžete začít hru takhle, zvláště pokud chcete začít s defenzivní mentalitou," řekl Liu. "Neexistuje žádná omluva, že hrajeme zády k sobě." Všichni hrají zády k sobě. Musíme se stát lepšími.
John Wall říká, že se fyzicky cítí dobře a hraje dobře, "kromě Shaqových trestných hodů."
Clippers prohráli ve špatném prvním poločase a Phoenix rychle odmítl všechny pokusy o comeback ve druhém poločase, Devin Booker vedl o 35 bodů a 16 šancí.
Stejně tak George kritizoval obranu – říkal, že obrana s míčem je na prd a obrana bez míče je na prd.
Leonard odehrál svůj druhý zápas sezóny, ve kterém odehrál 21 minut a zaznamenal 11 bodů, 6 doskoků a 2 asistence, 7 bodů blízko čáry trestného hodu. Jednu noc poté, co George vstřelil 40 bodů za 39 minut, aby porazil Sacramento, odehrál 34 minut a zaznamenal 16 bodů.
Jackson neskóroval, během 24 minut pětkrát minul a měl dvě asistence. Wall se začal zahřívat na základní čáře na začátku druhého poločasu, přičemž Wall převzal roli jedničky v manipulaci s míčem spolu s Georgem a Leonardem. Jednou v noci byl Wallův nejpozoruhodnější příspěvek během příměří v Sacramentu postranní poradce, který poskytl Normanu Powellovi, když byl na začátku sezóny začínající rozehrávač 3 na 18, řekl Liu před výkopem.
"Norm nebyl spokojený sám se sebou, ale [Wall] mluvil s Normem a jen říkal: 'Hraj dál, hraj dál',“ řekl Liu před začátkem hry.
„Pokud střílíte správně a agresivně, je vše v pořádku. Nepropásneš každou ránu."
"Víš, Michael Jordan a já neděláme každý záběr, víš?" řekl Lou Powell. "A my jsme dva nejlepší na světě, takže musíš pokračovat, víš?"
Powell šel 4 z 9, poslouchal Liuovu radu, aby zůstal agresivní, což někdy fungovalo – ležel a přehlédl Leonardův snadný přechod ve třetí čtvrtině – někdy ne – ve snaze dostat míč ven. Předán Zubakovi k uškrcení.
Lou nemusel Wallovi říkat, aby dál tlačila. Clippers prohrávali 11:0 a v prvních třech minutách hry neskórovali, a když Wall vstoupil na kurt v prvních osmi minutách, Booker porazil Clippers 14:10, čímž posunul vedení Suns ještě dále. .
Hloubka Clippers jim umožňuje vzít Kawhiho Leonarda z lavičky a hrát desítky kombinací sestav a přitom se soustředit na budování kandidátů na titul.
Zeď poskytla chybějící frontu. Jeho první přihrávka byla perfektní přihrávkou na George na namáčení. Jeho první brejk byl nával na celé hřiště, Wall se snažil dostat míč k pasu a i přes neúspěch byl statečný. Wall nebyl dokonalý, udělal 1 z 5 trestných hodů, ale měl 17 bodů na 7 z 12 ran.
Leonard odehrál 7 minut ve třetí čtvrtině a pokračoval ve vzoru svého prvního zápasu na lavičce, kde střídal ve třech částech po zhruba 7 minutách – od poloviny do konce prvního poločasu a poté ve třetí. půl. Zavřít minuty.
Prep Rally, věnovaný atletickému zážitku SoCal High School, vám přináší výsledky, příběhy a pohled do zákulisí toho, proč je přípravná atletika tak populární.
Andrew Grave je autor beatů Clippers pro Los Angeles Times. Do The New York Times nastoupil poté, co se věnoval americkému fotbalu a atletice na University of Oregon. Je absolventem University of Oregon a vyrostl na pobřeží Oregonu.

Čas odeslání: 25. října 2022